Kapitoly

8. dubna 2012 v 18:12 | Red Girl |  Angry Birds
HRA JE CELKOVĚ ROZDĚLENA DO 7 KAPITOL

Poached Eggs

Hráč se seznámí s prasaty a pěti druhy ptáků. Prasata ukradla ptákům vajíčka a tím je velmi rozhněvala. Ti tak mají 63 levelů na to, aby ukradená vajíčka získali zpět.

Migthy Hoax

Prasata opět odcizila ptáčkům jejich vajíčka a navíc se pokusila ptáky oklamat dřevěnými napodobeninami. Kapitola nepřináší žádné novinky, jen dalších 42 levelů.

Danger Above

Ve třetí kapitole naleznete 45 levelů a poté, co ho osvobodíte z klece, i nový typ ptáka - zeleného. Prasata si tentokrát postavila balón a pokoušejí se rozzuřeným ptákům uletět.

The Big Setup

Prasata si konečně uvědomila, že nemá cenu krást vejce, když pak stejně podlehnou útokům ptáků. Proto všechny ptáky chytnou a uvězní je v klecích. Jeden z nich, velký červený (tzv. Big Brother), se však osvobodí a v 45 levelech postupně zachrání i ostatní. V této kapitole používáte hlavně zeleného a velkého červeného ptáka.

Ham 'em High

Kapitola obsahuje 45 levelů a westernové prostředí. Prasata se totiž rozhodla ukrást vejce pomocí lasa. Součástí kapitoly jsou také tři bonusové levely, které se dají odemknout pomocí Facebooku.Název kapitoly je parodií na hang 'em High

Mine and Dine

Tato kapitola s 45 levely se odehrává v podzemí. Prasata vykopala důl a ukryla do něj nakradená vejce.

Birdday party

Tato kapitola byla vydána pro oslavu druhých narozenin hry. Název je parodií na birthday party (narozeninová oslava).

Speciální kapitoly

Existují i jiné verze základní hry. Jedna z nich je doplňkem pro prohlížeč google chrome a druhá je hrou pro sociál. síť Google +. Doplněk obsahuje kapitolu Chrome dimension, jejíž kola se odemykají za pomoci nalezení a sestřelení symbolu google chrome a Google + zase kapitolu Teamwork, jejíž kola se odemykají pozváním přátel ke společné hře. Je i varianta pro Facebook.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama