Duben 2012

Nové rubriky

22. dubna 2012 v 10:15 | Red Girl
Ahoj, ahoj.. teď sem na blog neměla moc času kvůli škole a tak.., ale hodlám se do toho zase vrhnout. Už dnes přibudou 2 nové rubriky! Budou o hrách StarStable a StarShine. Možná že se více budeme zabývat stars a módou, a budeme prohlubovat novinky, rady a typy o the sims! Takže se máte na co těšit. Děkujeme za přízeň ;))

Sims Cats 17

22. dubna 2012 v 10:09 | Red Girl |  Sims Casty

Datadisky

22. dubna 2012 v 10:06 | Red Girl |  The Sims 1
The Sims Hot Date
The Sims Makin Magic
The Sims On Holiday
Unleashed
Superstar
House Party


The Sims 1- rozšíření

22. dubna 2012 v 10:02 | Red Girl |  The Sims 1

ROZŠÍŘENÍ

Hra si získala obrovské zástupy fanoušků bez rozdílu pohlaví. Maxis navíc nechal otevřená vrátka modifikacím a tak se postupně začali objevovat nejen nové oblečky, ale i simíci vytvoření podle slavných postav, celé parcely s domy. Nakonec i obrovská řada různého vybavení pro simíkův dům.
Kromě těchto drobných úprav se začaly objevovat i různé patche, které hru upravovali. Například Simové automaticky vynášeli koš.
Aby toho nebylo málo, Maxis začal postupně vydávat datadisky, které rozšiřovaly hru o další místa a samozřejmě opět předměty, šaty, účesy, budovy... Simové tak mohli odjet na dovolenou v The Sims: Vacation nebo uspořádat pořádný večírek s datadiskem The Sims: Houseparty.

The Sims 1 Trailer

22. dubna 2012 v 9:57 | Red Girl |  The Sims 1
Jde vidět, že hra ve své době byla fakt pecka!

The Sims 1

22. dubna 2012 v 9:53 | Red Girl |  The Sims 1
Hrou The Sims 1, předchůdcem populární sims 2 i 3 se moc zabývat nebudeme. Za 1. hru už stejně ke koupi stejně neseženete. Dá se ledatak stáhnout. A za 2. kdo by hrál 1 bez všech vymožeností s příšernou grafikou, když si může zahrát 3, která je mnohem, ale mnohem reálnější.
Stejně jako 2 i 3 máte na starosti simíky. Nemůžete jich mít samozřejmě tolik a vytváření simíka taky není nic moc. Na hru je jenom pár cheatů např. ROSEBUD- přidá 1000dolarů. Další mínus je načítání. Než se dostanete (díky příd. CD) do jiného světa, trvá to +,- čtvrt hodiny! Simíci ani předměty nejsou do detailů, a hra je ANGLICKY. Budování vztahů mezi simíky taky není zrovna sranda, a vybavování domu je jenom pro zkušené hráče nebo pro lidi, kteří mají silné nervy.

Kapitoly

8. dubna 2012 v 18:12 | Red Girl |  Angry Birds
HRA JE CELKOVĚ ROZDĚLENA DO 7 KAPITOL

Poached Eggs

Hráč se seznámí s prasaty a pěti druhy ptáků. Prasata ukradla ptákům vajíčka a tím je velmi rozhněvala. Ti tak mají 63 levelů na to, aby ukradená vajíčka získali zpět.

Migthy Hoax

Prasata opět odcizila ptáčkům jejich vajíčka a navíc se pokusila ptáky oklamat dřevěnými napodobeninami. Kapitola nepřináší žádné novinky, jen dalších 42 levelů.

Danger Above

Ve třetí kapitole naleznete 45 levelů a poté, co ho osvobodíte z klece, i nový typ ptáka - zeleného. Prasata si tentokrát postavila balón a pokoušejí se rozzuřeným ptákům uletět.

The Big Setup

Prasata si konečně uvědomila, že nemá cenu krást vejce, když pak stejně podlehnou útokům ptáků. Proto všechny ptáky chytnou a uvězní je v klecích. Jeden z nich, velký červený (tzv. Big Brother), se však osvobodí a v 45 levelech postupně zachrání i ostatní. V této kapitole používáte hlavně zeleného a velkého červeného ptáka.

Ham 'em High

Kapitola obsahuje 45 levelů a westernové prostředí. Prasata se totiž rozhodla ukrást vejce pomocí lasa. Součástí kapitoly jsou také tři bonusové levely, které se dají odemknout pomocí Facebooku.Název kapitoly je parodií na hang 'em High

Mine and Dine

Tato kapitola s 45 levely se odehrává v podzemí. Prasata vykopala důl a ukryla do něj nakradená vejce.

Birdday party

Tato kapitola byla vydána pro oslavu druhých narozenin hry. Název je parodií na birthday party (narozeninová oslava).

Speciální kapitoly

Existují i jiné verze základní hry. Jedna z nich je doplňkem pro prohlížeč google chrome a druhá je hrou pro sociál. síť Google +. Doplněk obsahuje kapitolu Chrome dimension, jejíž kola se odemykají za pomoci nalezení a sestřelení symbolu google chrome a Google + zase kapitolu Teamwork, jejíž kola se odemykají pozváním přátel ke společné hře. Je i varianta pro Facebook.

Hra

8. dubna 2012 v 18:03 | Red Girl |  Angry Birds
HRA :
Příběh začíná krádeží ptačích vajec v nestřežené chvíli. Ptáci (a s nimi i hráč) se dozví, že viníkem jsou zelená prasata. Ptáci se rozzuří (odtud název hry) a snaží se dostat svá vejce zpět. V průběhu hry se snaha získat zpět svá nenarozená mláďata mění spíše ve snahu pomstít se prasatům-zlodějům.
Na počátku má hráč k dispozici pouze jediný, základní druh ptáka. Jak hráč postupuje dále, získává nové druhy, každý s jinou schopností. V současné době je v základní verzi hry k dispozici osm druhů ptáků: základní červený (v podstatě maskot hry, nemá žádnou speciální schopnost), žlutý (se schopností zrychlit za letu), modrý (je schopen se za letu rozdělit se na tři menší modré ptáky), černý (po dopadu vybouchne), bílý (může shodit bombu ve tvaru vejce) , velký červený (je schopen zničit velkou část konstrukce), zelený (dokáže se vracet jako bumerang) a oranžový (po dopadu se nafoukne jako balón). Každý druh ptáků má určitou specializaci - např. modrý je účinný proti konstrukcím z ledu, zatímco černý efektivně ničí kostky z betonu. V kapitole Ham em high přibyla navíc možnost zakoupit si speciálního ptáka - tzv. Mighty Eagle. Jedná se o obrovského orla, který dokáže zničit celý level, ale hráč nedostane hvězdy.
Také prasata mají určitou typologii. Při postupu ve hře se hráč setká se základními zelenými prasaty, prasaty v helmách, kovbojskými prasaty a dalšími. Na konci každé skupiny úrovní (každého "světa") čeká na hráče tzv. boss, "náčelník" daného kmene prasat, ten je označen zlatou korunou. Každá úroveň má přednastavený počet ptáků a jejich pořadí; pokud se hráči podaří zničit všechna prasata daným počtem ptáků, postupuje do další úrovně.
Prasata byla vybrána proto, že v době vývoje hry byla v plném proudu epidemie "prasečí chřipky " (což je i důvod jejich podivného zbarvení).

Co to je?

8. dubna 2012 v 17:57 | Red Girl |  Angry Birds
Angry Birds je populární hra vyvinutá finskkou společností Rovio Mobile.


Cíl hry : získat zpět vejce ptáků, která jim byla odcizena nepřáteli - zelenými prasaty. Hráči v ní pomocí praku vymršťují ptáky do herního pole a snaží se tak zasáhnout tato prasata a tím je zneškodnit. První verze hry byla vydána 10. prosince 2009 pro operační systém iOS firmy Apple. Následně byla hra vydána pro operační systémy Android a Symbian.