GTA SA- popis

21. února 2012 v 18:47 | Red Girl |  Grand Theft Auto
Grand Theft Auto: San Andreas (GTA:SA) je akční počítačová hra od firmy Rockstars Games a distributorem je firma Take 2. San Andreas je třetí TROJROZMĚRNÁ hra ze série GTA a pátá hra ze série v pořadí celkem. Hra byla vydána roku 2004, původně pouze pro konzoli Playstation 2. Verze pro Xbox aMicrosoft Windows byla vydána o rok později.

Postavy

Carl Johnson (přezdívaný "CJ") vyrůstal v problematické rodině se dvěma bratry (Sweet, Brian), sestrou (Kendl) a matkou (Beverly) bez otce, který mu zemřel již v mládí. Carl po smrti jeho bratra Briana z Los Santos odjíždí do Liberty City. Z Liberty City se do Los Santos vrací až po pěti letech na matčin pohřeb. Postavu namluvil Young Maylay.
Sean Johnson (přezdívaný "Sweet") je nejstarší z bratrů Johnsonových. Po smrti otce převzal zodpovědnost za zbytek rodiny. Stal se členem gangu a později ho začal i vést. I přes všechny nekalé věci, co v životě udělal, se snaží držet dál od drog a jeho gang se obchodu s drogami neúčastní. Smrt bratra Briana dával za vinu jeho druhému bratru Carlovi a ten kvůli nátlaku, který na něj Sweet vyvíjel, odešel do Liberty City. To, že Carl opustil rodinu v těžké situaci, mu Sweet neodpustil a i po jeho návratu ho považoval za slabocha. Postavu namluvil Faizo.

Příběh

Příběh se točí kolem černošského gangstera Carla "CJ" Johnsona, který se roku 1992 vrací do rodného Los Santos poté, co se dozví, že byla jeho matka zavražděna. Zde nachází svou rodinu a pár zbývajících členů rozpadajícího se gangu Grove Street Families. CJ postupně odhalí, kdo za vraždou stojí, a obnoví sílu svého gangu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama