Leden 2012

Stránka o the sims

27. ledna 2012 v 15:20 | Red Girl
http://thesims.vokr.com/index.php

The Sims Medival- video

14. ledna 2012 v 18:55 | Red Girl
Mazec. Škoda jenom že to je samostatné. Kdyby to přihodili k teh sims jako datadisk tak by za to vydělali víc... no... že by jako byli dvě města sunset valley před a potom. Popřípadě ještě Ap. pláně z dodatku mazlíčků. Je to totálně dobrá hra a toto je jediná nevýhoda.

Pomsta

10. ledna 2012 v 15:51 | Red Girl
Dívenka Megan Meier z Dar­den­ne Prairie v americkém Missouri byla společenská, milovala plavání, měla spoustu koníčků - ale bohužel také diagnózu deprese. Jako mnoho dívek v jejím věku trpěla utkvělou představou, že je nesnesitel­ně tlustá.
A tak rodiče Megan v osmé třídě přehlásili do školy, která měla striktní příkaz chodit ve školní uniformě a ještě striktnější zákaz make-upu a šperků. Věřili, že v tomhle prostředí se problé­my jejich dcery, která byla hromádkou mindráků, nebudou zhoršovat. A trefili se.

Hra na city

Brzy po začátku školního ro­ku byla Megan jako vyměně­ná. Smála se a její nadváha jí najednou nepřipadala nijak tragická. Sebevědomí jí však nespravil přísný školní řád, ale šestnáctiletý Josh Evans, se kterým začala chatovat na serveru MySpace. Zahrnoval Megan lichotkami a ona si začala věřit.
Nadšeně ukazovala jeho fotku ve třídě a ne­mohla se dočkat konce školy. Hned běžela domů k počíta­či, aby si přečetla další zprá­vu od Joshe. Po měsíci ale idylka rázem skončila. 15. října 2006 Megan ve své schránce nenašla vyznání lá­sky, ale hrubé zprávy typu: Už se s tebou nechci kamarádit, slyšel jsem, že jsi odpor­ná.
Pro Megan to bylo zdr­cující, na takový šok nebyla labilní dívenka připravená. Zhroutila se. Přesto neposlechla radu své matky, ať se ze serveru hned odpojí, a pře­četla si poslední nemilosrdný vzkaz: Na světě bude líp bez tebe. Za dvacet minut ji matka našla oběšenou v koupelně.

Šokující odhalení

Šest týdnů po pohřbu čekal na truchlící rodiče Tinu a Ronalda Meierovy další šok. Dozvěděli se, že Josh Evans, který dohnal jejich holčičku k tak zoufalému činu, vůbec neexistuje! Jeho identitu na internetu dokonale vytvořila dospělá, téměř padesátiletá žena Lori Drew, sousedka Meierových a matka Meganiny kamarádky Sarah.
Tato žena si za pomoci kolegů z práce celé týdny krutě zahrávala s city dospívající dívky, prý jen aby zjistila, proč se přestala kamarádit s její dcerou. Smrtící ránu, ten poslední vzkaz, jenž sebral Me­gan chuť žít, pak poslala Loři­na zaměstnankyně Ashley Grills.

Bez výčitek

Zatímco Ashley se později za své činy kála a omlouvala se, že netušila, co dělá, samotná Lori Drew žádnou lítost neprojevi­la. Necítí vinu ani podíl na smrti Megan Meier, i když moc dobře věděla o je­jích psychických problémech. Vše­ch­no byl prý jen žert.
FBI, která případ začala vyšetřovat, to naštěstí nakonec viděla jinak. V květnu 2008, více než rok po smutné události, obžaloval soud v Los Angeles Lori Drew ze spiknutí a porušová­ní pravidel serveru za účelem způsobení stresu jiné osobě. Kyberšikana, jak byl její čin nakonec klasifikován, je v USA trestná.
Za smrt nevinné dív­ky Loře hrozí až 20 let vězení. Spoluvinice Ashley Grills získala imunitu výměnou za své svědectví proti Loře. Rodiče nešťastné Megan se snad konečně dočkají spravedlnosti. Jak říká Tina Meier: "Je to stejné, jako kdyby mojí holčičce dali k hlavě pistoli..."

Na internetu se skrývá nebezpečí

Naše děti ohrožuje nový fenomén, který už dostal jméno. Kyberšikana využívá k psychickému i fyzickému teroru, zesměšňování nebo útlaku moderní vymoženosti jako internet, emaily, mobily... Děti, které čím dál víc propadají anonymnímu světu chatů, on-line her apod., se snadno stanou oběťmi!!

Nová kolekce!

9. ledna 2012 v 15:33 | Red Girl
Přepychové ložnice, kterou si lze momentálně předobjednat. Zahájení prodeje ve verzi pro PC/Mac je v Česku a na Slovensku stanoveno na 27. ledna 2012
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To bude stát za to :D

The Sims 3 domy (3)

9. ledna 2012 v 15:30 | Red Girl
Tady někdo miluje Harry Poterra :D

The Sims 3 domy (2)

9. ledna 2012 v 15:28 | Red Girl
Ale hezky se mu to seká :D chtělo by to snížit grafiku a detaily ;) JInak nejlepší je to u konce...

The Sims 3 domy

9. ledna 2012 v 15:25 | Red Girl

NOVÝ ROK

9. ledna 2012 v 15:23 | Red Girl
Ahoj, vítejte v novém roce. Přeji vám to nejlepší, dobré známky, hodně dobrých přátel, žádné stresy, lásku, mír, pohodu, žádný spěch a hlavně zdraví :) Prožijte šťastný rok 2012. Neprožívejte tolik problémy, ale bavte se! :) Vážím si toho že tenhle blog navštěvujete a doufám že tomu tak bude i tento rok. Rozhodla jsem se, že od téhle chvíle bude mít blog větší šťávu :D Takže nás stále sledujte, protože bude proč. Více fotek, více o hře The Sims, o Howrse, o zvířatech a o světě. Děkuji za přízeň.
Hezký den
RG :)

The Sims 3 Showtime

9. ledna 2012 v 15:10 | Red Girl